LG PRESTIGE 3,5 KW H12AL.NSM + H12AL.UE1

LG PRESTIGE 3,5 KW H12AL.NSM + H12AL.UE1

LG ARTCOOL MIRROR 3,5 KW AC12BQ

LG ARTCOOL MIRROR 3,5 KW AC12BQ

LG ARTCOOL MIRROR 2,5 KW AC09BQ

> 3 950,00 zł
W magazynie
SKU
LG ARTCOOL MIRROR 2,5 KW AC09BQ
Brands: LG
żaden
45 m²
41 dB
2,5 kW

LG ARTCOOL MIRROR 2,5 KW AC09BQ

Marka LG w swoich klimatyzatorach stawia na nowoczesne technologie, innowacyjność, prosty i klasyczny design oraz komfort odczuwany przez użytkowników.


Panel koloru: biały SCOP do 4,0 /SEER do 6,5
Moc chłodnicza (kW): 2,5 Moc grzewcza (kW): 3,2
Wydatek pow. j. wew.: 3,0 / 10,0 m3/min Wydatek pow. j. zew.: 27  m3/min
Poziom hałasu j. wew. N/W: 19 / 41 dB(A) Poziom hałasu j. zew.: 49 dB(A)
Czynnik chłodniczy: R-410a (1000g) Wymiary j. wew.: 837 x 302 x 193
Wymiary j. zew.: 717 x 483 x 230 mm Masa: (j.wew. / j.zew.) 8,5 / 29 KG
Klimatyzator Tryb energooszczędny
Prędkość wentylatora (5 opcji) Tryb nocny
Dwudzielne żaluzje Wi-fi VIA APP -opcja
Więcej informacji
Product Brand LG

Ponadczasowy styl

Klasyczny styl klimatyzatora LG Artcool Mirror doskonale wkomponuje się w każde wnętrze. Elegancki szklany panel tworzy efekt odbicia lustrzanego otoczenia idealnie się w nie wpisując. Zastosowanie szkła podkreśla ponadczasowy styl i solidność urządzenia.

Inwerterowa sprężarka z 10-letnią gwarancją

Niski hałas i wysoka efektywność sprężarki inwerterowej LG sprawia, że klimatyzator wydajnie chłodzi, działa niezawodnie i jest cichszy. 10-letnia gwarancji potwierdza wysoką jakość i pozwala się cieszyć bezawaryjną pracą przez długie lata.

Energooszczędność i szybkie chłodzenie

Inwerterowa sprężarka płynnie dostosowuje swoją wydajność, aby utrzymywać wymaganą temperaturę w pomieszczeniu. Ponadto sprężarka inwerterowa pracuje w najbardziej efektywnym zakresie działania, co pozwala oszczędzić więcej energii niż w przypadku konwencjonalnej sprężarki.

Jonizator

Ponad trzy miliony jonów nie tylko sterylizuje powietrze przepływające przez klimatyzator, ale też usuwa szkodliwe substancje i przykre zapachy z otoczenia. Badania dowiodły, że jonizator usuwa ponad 99% bakterii w ciągu 60 minut.

Możesz sterować klimatyzatorem z dowolnego miejsca na świecie przez połączenie Wi-Fi za pomocą dedykowanej aplikacji LG Smart ThinQ.

Niski poziom hałasu

Przez zastosowanie specjalnej konstrukcji łopatek wentylatora jednostki wewnętrznej i sprężarki inwerterowej zredukowano hałas klimatyzatora przy utrzymaniu płynnej pracy.

Szybka i łatwa instalacja

Klimatyzatory LG można szybko i łatwo zainstalować w każdym pomiesczeniu. Redukcja liczby osób i ilości czasu potrzebnych do zainstalowania klimatyzatora pozwala na instalację większej ilości urządzeń w tym samym czasie.

JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA :JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA :