LG PRESTIGE 2,5 KW H09AL.NSM + H09AL.UE1

LG PRESTIGE 2,5 KW H09AL.NSM + H09AL.UE1

LG ARTCOOL MIRROR 2,5 KW AC09BQ

LG ARTCOOL MIRROR 2,5 KW AC09BQ

LG PRESTIGE 3,5 KW H12AL.NSM + H12AL.UE1

> 4 525,00 zł
W magazynie
SKU
LG PRESTIGE 3,5 KW H12AL.NSM + H12AL.UE1
Brands: LG
żaden
65 m²
39 dB
3,5 kW

LG PRESTIGE 3,5 KW H12AL.NSM + H12AL.UE1

Marka LG w swoich klimatyzatorach stawia na nowoczesne technologie, innowacyjność, prosty i klasyczny design oraz komfort odczuwany przez użytkowników.


Panel koloru: biały SCOP do 5,3 /SEER do 9,2
Moc chłodnicza (kW): 3,5 Moc grzewcza (kW): 4,0
Wydatek pow. j. wew.: 5,0 / 14,5 m3/min Wydatek pow. j. zew.: 40  m3/min
Poziom hałasu j. wew. N/W: 17 / 39 dB(A) Poziom hałasu j. zew.: 48 dB(A)
Czynnik chłodniczy: R-410a (1000g) Wymiary j. wew.: 875 x 295 x 235
Wymiary j. zew.: 870 x 655 x 320 mm Masa: (j.wew. / j.zew.) 11,5 / 42 KG
Klimatyzator Tryb energooszczędny
Prędkość wentylatora (5 opcji) Tryb nocny
Dwudzielne żaluzje Wi-fi VIA APP -opcja
Więcej informacji
Product Brand LG

Inwerterowa sprężarka z 10-letnią gwarancją

Wysokowydajna sprężarka inwerterowa, zapewnia wysoką efektywność i niski hałas, a jej trwałość potwierdza 10-letnia gwarancja.

Oszczędność energii

Inwerterowa sprężarka płynnie dostosowuje swoją wydajność, aby utrzymywać wymaganą temperaturę w pomieszczeniu. Ponadto pracuje w najbardziej efektywnym zakresie działania, co pozwala oszczędzić więcej energii niż w przypadku konwencjonalnej sprężarki. Sprężarka inwerterowa LG pozwala na szybkie i efektywne schłodzenie powietrza.

Szybkie chłodzenie

Technologia LG Smart Inverter dzieki trybowi wysokiej wydajności pozwala na szybkie schłodzenie pomieszczenia oraz większy zasięg strugi zimnego powietrza nawiewanego przez klimatyzator.

Smart ThinQ®

Możesz sterować klimatyzatorem z dowolnego miejsca na świecie przez połączenie Wi-Fi za pomocą dedykowanej aplikacji LG Smart ThinQ.

Kompaktowa budowa

Kompaktowa budowa klimatyzatora LG, ułatwia lokalizację urządzenia w pomieszczeniu. Wysuwany filtr pozwala na łatwe i szybkie czyszczenie. Wyświetlacz na panelu frontowym umożliwia sprawdzenie zużycia energii.

Niski poziom hałasu

Zastosowanie specjalnej konstrukcji łopatek wentylatora jednostki wewnętrznej i sprężarki inwerterowej zredukowano hałas klimatyzatora przy utrzymaniu płynnej pracy.

Aktywna kontrola zużycia energii

'Funkcja aktywnej kontroli zużycia energii pozwala na wybranie poziomu zużycia energii w zależności od zapotrzebowania. Korzystaj z chłodnej i komfortowej atmosfery, nie martwiąc się o rachunki za prąd.

Comfort Air

Funkcja Comfort Air ustawia żaluzję w specjalnym odchyleniu, tak aby chłodne powietrze nie dmuchało wprost na osoby obecne w pomieszczeniu.

Szybka i łatwa instalacja

'Klimatyzatory LG można szybko i łatwo zainstalować w każdym pomiesczeniu. Redukcja liczby osób i ilości czasu potrzebnych do zainstalowania klimatyzatora pozwala na instalacje większej ilości urządzeń w tym samym czasie.

JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA :
JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA