Panasonic AQUAREA SPLIT (HP) (KIT-WC16H6E5)

Panasonic AQUAREA SPLIT (HP) (KIT-WC16H6E5)

Panasonic AQUAREA SPLIT (T-CAP) (KIT-WXC12H6E5)

Panasonic AQUAREA SPLIT (T-CAP) (KIT-WXC12H6E5)

Panasonic AQUAREA SPLIT (T-CAP) (KIT-WXC09H3E5)

> 19 200,00 zł
W magazynie
SKU
Panasonic AQUAREA SPLIT (T-CAP) (KIT-WXC09H3E5)
Brands: Panasonic
żaden
100 m²
33 dB
9,0 kW

Panasonic AQUAREA T-CAP 7kW / 9kW - dobra cena

Pompy ciepła Panasonic Aquarea T-CAP to nowoczesne rozwiązanie dostosowane do pracy w niskich temperaturach na zewnątrz. System zachowuje wysoką sprawność nawet przy -28°C, natomiast przy -20°C utrzymuje nominalną wydajność bez dogrzewania wspomagającego. Pracując w takich warunkach, pompy Panasonic T-CAP są w stanie szybko podnieść temperaturę wody do 60°C, dzięki czemu stanowią doskonały wybór w przypadku modernizacji. Pompy generacji H zapewniają najszybszą instalację i naprostszą konserwację.

Panasonic AQUAREA T-CAP: dane technczne

(WH-SXC09H3E5 + WH-UX09HE5)

Panel koloru: biały SCOP do 2,85 /SEER do 3,17
Moc chłodnicza (kW): 7,0 Moc grzewcza (kW): 9,0
Wydatek pow. j. wew.: ---  m3/min Wydatek pow. j. zew.: ---  m3/min
Poziom hałasu j. wew. N/W: 33/33 dB(A) Poziom hałasu j. zew.: 49/51 dB(A)
Czynnik chłodniczy: R-32 (0,76kg) Wymiary j. wew.: 892 x 500 x 340
Wymiary j. zew.: 1340 x 900 x 320 mm Masa: (j.wew. / j.zew.) 43 / 101 KG
Pompa ciepła Tryb energooszczędny
Zawór odcinający Termostat pomieszczeniowy
Możliwość podłączenia zbiornika Sterowany przez internet

Łatwa instalacja Panasonic Aquarea T-CAP i wzorowa kompatybilność

Urządzenia z tej serii polecamy wszystkim osobom szukającym wszechstronnego urządzenia, dającego szerokie możliwości instalacyjne. Panasonic Aquarea T-CAP odznacza się zachwycającą kompatybilnością! Użytkownik otrzymuje dostęp do takich rozwiązań, jak:

 • Wbudowany port BMS. Znajduje się on w jednostce wewnętrznej. Pozwala na zintegrowanie Panasonic T-CAP z wdrożonym w budynku systemem BMS, co znacznie ułatwia zarządzanie pompą.
 • Bezproblemowe podłączenie kotła. Pompę panasonic Aquarea 7kW / 9kW, łatwo połączysz z istniejącym kotłem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować pompę T-CAP również z nowym kotłem.
 • Możliwość instalacji dodatkowego zbiornika wody ciepłej. To opcja pozwalająca na ogrzewanie wody użytkowej za pomocą pomp Panasonic Aquarea. Cena takiego rozwiązania nie jest wysoka, a umożliwia ekonomiczne uzyskanie CWU.

Stawiając na urządzenia Panasonic Aquarea T-CAP, możesz liczyć także na wysoką kulturę pracy i wzorową wydajność. System Inverter+ sprawia, że zużycie energii w porównaniu z pompami bez sterowników falowych jest nawet o 30% niższe!

Nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla Twojego komfortu cieplnego

Pompy Panasonic Auqarea T-CAP są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska nie tylko dzięki niskiemu zużyciu energii. Dużą zaletą z ekologicznego punktu widzenia jest także zastosowanie czynnika chłodniczego R410A/R407C, który jest neutralny dla warstwy ozonowej. Natomiast wysoka sprawność pomp Panasonic Aquarea 9kw oraz Panasonic Aquarea 7kw doskonale współgra z ogrzewaniem podłogowym oraz grzejnikami niskotemperaturowymi, co przekłada się na korzyści finansowe.

Każdy użytkownik doceni także zastosowanie pompy obiegowej o klasie energetycznej A w systemach Aquarea split F i G oraz opcję Internet Control Ready, czyli możliwość sterowania urządzeniem za pomocą smartfona lub tableta.
Dla komfortu naszych Klientów, sprężarkę objęliśmy pełną 5-letnią gwarancją.

Więcej informacji
Product Brand Panasonic
 • Pompa obiegowa - Systemy Aquarea typu split F i G posiadają wbudowaną pompę obiegową o klasie energetycznej A.

 

 • Efektywne ogrzewanie - Pompa z systemem Inverter+ pozwala obniżyć zużycie energii nawet o 30% w porównaniu z pompami niewyposażonymi w sterowanie falownikowe. Oznacza to korzyści zarówno dla użytkownika, jak i środowiska naturalnego.

 • W trybie ogrzewania nawet do -20oC - Pompy ciepła skutecznie grzeją nawet wtedy, kiedy temperatura na zewnątrz spada do -20oC.

 • Wysoka sprawność - Wysokowydajne urządzenia serii Aquarea dla domów energooszczędnych - od 3 do 16 kW. Optymalnym wariantem dla domu wyposażonego w grzejniki niskotemperaturowe lub ogrzewanie podłogowe jest pompa Aquarea o wysokiej sprawności.

 • Internet Control Ready - Internet Control to system nowej generacji, umożliwiający nieskomplikowane zdalne sterowanie pompą ciepła w układzie klimatyzacji z dowolnego miejsca, za pośrednictwem połączonego z Internetem smartfona bądź tabletu z systemem Android lub iOS, albo komputera PC.

 • Czynnik chłodniczy przyjazny dla środowiska - Czynnik chłodniczy R410A / R407C pozwala uzyskać optymalne osiągi układu i jest nieszkodliwy dla środowiska naturalnego, ponieważ  nie niszczy warstwy ozonowej.

 

Kompatybilność:

 • Możliwość podłączenia kotła - Nasze pompy ciepła serii Aquarea można podłączyć do nowego lub istniejącego kotła, uzyskując optymalny komfort nawet przy bardzo niskich temperaturach na zewnątrz.

 • CWU - Ciepła woda użytkowa - Dysponując pompą ciepła Aquarea można też tanio podgrzewać wodę, wystarczy zainstalować opcjonalny zbiornik wody ciepłej.

 • BMS - Jednostka wewnętrzna ma wbudowany port komunikacyjny umożliwiający podłączenie pompy ciepła PANASONIC do systemu zarządzania budynkiem BMS i sterowanie nią z poziomu tego systemu.

 • 5-letnia gwarancja - Na sprężarkę udzielany pełnej pięcioletniej gwarancji.

JEDNOSTKA WEWNĘTRZNA

JEDNOSTKA ZEWNĘTRZNA