Pompy ciepła

Rozwiązanie z zakresu ogrzewania domów, które w ostatnich latach coraz bardziej zyskuje na popularności to pompy ciepła. Ceny tego udogodnienia na pierwszy rzut oka mogą wydawać się wysokie, jednak należy mieć na uwadze fakt, że ekonomiczność zastosowania, jakim są pompy ciepła z czasem zwraca poniesione koszty z nawiązką. Jest to energooszczędne, a co za tym idzie także przyjazne dla środowiska rozwiązanie. Chcąc cieszyć się tanim w eksploatacji ogrzewaniem przez kilkadziesiąt lat, warto zainwestować w instalację pompy ciepła. Sklep internetowy Clima world oferuje w tym zakresie kilkadziesiąt produktów zróżnicowanych cenowo w zależności od potrzeb podyktowanych m.in. wielkością wymagającego ogrzania budynku. Takie rozwiązanie niesie za sobą szereg korzyści.

Nowoczesna pompa ciepła – koszt instalacji

Mimo iż koszt instalacji pompy ciepła jest spory jak na jednorazowy wydatek, przy podjęciu decyzji o jej zakupie należy przede wszystkim rozważyć korzystne aspekty takiego systemy grzewczego. Biorąc pod uwagę regularny wzrost cen rozmaitych paliw, warto zastanowić się nad rozwiązaniem mogącym w perspektywie lat znacznie ograniczyć koszty ogrzewania domu. Popma ciepła rewelacyjnie sprawdzi się w przypadku energooszczędnych domów, których zapotrzebowanie na ciepło jest mniejsze i co za tym idzie zmniejszy się również koszt potrzebnej do ich ogrzania pompy ciepła. Cena instalacji w zależności od konkretnego modelu oraz zapotrzebowania na ciepło waha się w granicach 20 – 65 tys. złotych.

Dlaczego warto zainwestować w pompy ciepła?

Głównymi zaletami instalacji pompy ciepła są ekologiczność oraz obniżenie zarówno kosztów ogrzewania, jak i samej budowy domu, jeśli dopiero mamy ją w planach. Ze względu na fakt, że pompy ciepła są przyjazne środowisku, istnieje możliwość uzyskania na nie dofinansowania lub korzystnego kredytu. Wraz ze wzrostem popularności pozyskiwania energii naturalnej, pompy ciepła również przystosowywane będą do całkowitego zasilania tzw. biopaliwem. Koszty budowy domu zmniejszają się dzięki braku konieczności budowy komina oraz przestrzeni, w której składowany będzie opał. Inwestycja w instalację pompy ciepła zwraca się już w przeciągu kilku lat. Oferowane przez nasz sklep internetowy pompy ciepła to korzystna cena oraz wysoka jakość. Niektóre z urządzeń posiadają także funkcję chłodzenia powietrza w budynku podczas wysokich, letnich temperatur. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą najwyższej klasy urządzeń.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 41 i ok

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 41 i ok

na stronę
Ustaw kierunek malejący