Vaillant jednofunkcyjny kocioł gazowy ecoTEC plus

Vaillant jednofunkcyjny kocioł gazowy ecoTEC plus

Vaillant jednofunkcyjny kocioł gazowy ecoTEC exclusive

Vaillant jednofunkcyjny kocioł gazowy ecoTEC exclusive

Dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny z zasobnikiem CWU (20l) Vaillant ecoTEC

> 10 620,00 zł
W magazynie
SKU
Vaillant dwyfunkcyjny kocioł kondensacyjny + zasobnik
Brands: Vaillant

Kocioł kondensacyjny z zasobnikiem Vaillant ecoTEC (CWU 20L)

Urządzenie stworzone przez Vaillant osiąga imponującą efektywność energetyczną. To kocioł kondensacyjny z zasobnikiem, który wyjątkowo skutecznie ogrzewa zarówno wodę użytkową (klasa A), jak i tę przeznaczoną do celów grzewczych (klasa A+). Takie właściwości oznaczają nie tylko wysoki komfort korzystania z kotła na co dzień, ale także niższe rachunki. Dodatkową zaletą użytkowania wydajnego kotła dwufunkcyjnego z zasobnikiem jest aktywna dbałość o naturę - redukcja zużycia energii to ważna korzyść z ekologicznego punktu widzenia. Zalety ekonomiczne i środowiskowe są efektem zastosowania w kotłach Vaillant pompy obiegowej o wysokiej sprawności, która w stanie czuwania pobiera zaledwie 1,82 W!

Parametry techniczne kotła kondensacyjnego Vaillant

Moc nominalna [kW] 30
Zakres nominalnej mocy grzewczej przy 50/30ºC [kW] 5,7 - 26,5
Zakres nominalnej mocy grzewczej przy 80/60ºC [kW] 5,2 - 25,0
Moc maksymalna przy podgrzewaniu c.w.u. [kW] 30
Klasa energetyczna na cele grzewcze (A++ do G) A
Klasa energetyczna na cele grzewcze w połączeniu z regulatorem klasz VI np. multiMATIC VRC 700 (A++ do G) A+
Klasa energetyczna na cele c.w.u. (A do G) A
Sprawność przy 30% obciążeniu 109,5 %
Pobór mocy elektrycznej min. [W] 35
Pobór mocy elektrycznej max. [W] 80
Minimalny wydatek ciepłej wody [l/min] 1,5
Wydatek ciepłej wody (przy ΔT = 30 K) [l/min] 14,4
Minimalne ciśnienie wody [bar] 0,35
Dopuszczalne ciśnienie c.w.u. [bar] 10
Zasilanie [V/Hz] 230 / 50
Stopień ochrony elektrycznej IPX4D
Przyłącze systemu spalinowo-powietrznego [mm] 60/100
Masa [kg] 36,5
Wymiary (wys. x szer. x gł.) [mm] 720 x 440 x 338

nr katalogowy : 0010021893

Wysokiej klasy kocioł dwufunkcyjny z wbudowanym zasobnikiem

Rozwiązanie marki Vaillant na każdym kroku udowadnia, że mamy do czynienia z najwyższej klasy kotłem gazowym kondensacyjnym. To jeden z najlepszych produktów w segmencie kotłów wiszących! Dzięki połączeniu z zasobnikiem CWU Vaillant (actoSTOR VIH CL 20 S) możesz liczyć na niedrogie i sprawne uzyskanie ciepłej wody użytkowej. Mimo że zasobnik ma pojemność zaledwie 20 litrów, jego wydajność sięga aż 70 litrów!

Nasi Klienci cenią kocioł gazowy dwufunkcyjny z zasobnikiem marki Vaillant również za prostą i bezproblemową obsługę. Korzystanie z proponowanego przez nas modelu na co dzień jest po prostu bardzo wygodne! To efekt zastosowania takich rozwiązań jak:

  • funkcja „ciepły start”,
  • system Aqua Comfort Plus,
  • 19-sto płytowy wymiennik ciepłej wody,
  • regulator multiMATIC VRC 700 z aplikacją do zdalnego sterowanie przez internet,
  • możliwość całkowicie bezobsługowego użytkowania kotła.

Warto zwrócić uwagę także na obecność trybu awaryjnego. Dzięki niemu nie musisz się martwić, że dostawy ciepłej wody zostaną nagle przerwane. System Comfort Backup gwarantuje bezpieczeństwo w niespodziewanych sytuacjach!

Czy kocioł kondensacyjny z zasobnikiem może być designerski?

Bardzo możliwe, że dobrze znasz już kocioł gazowy kondensacyjny z zasobnikiem ecoTEC plus VCW - to urządzenie bardzo chętnie wybierane przez właścicieli mieszkań oraz domów jednorodzinnych. Przyczyną takiej popularności rozwiązania marki Vaillant jest nie tylko wysoka wydajność, ale również niezwykle praktyczny design. Kocioł dwufunkcyjny Vaillant został zamknięty w kompaktowej obudowie, co pozwala na prosty montaż w niemal dowolnym miejscu, np. w kuchni, piwnicy, na poddaszu czy na piętrze. W każdym pomieszczeniu urządzenie to prezentuje się znakomicie - kocioł ecoTEC plus otrzymał w 2013 roku nagrodę iF Design Award.

Urządzenie spełnia wymogi dyrektywy ErP.

Więcej informacji
Product Brand Vaillant

Wysoka efektywność

Dwufunkcyjny gazowy kocioł kondensacyjny ecoTEC plus VCW to urządzenie najwyższej klasy w segmencie gazowych kotłów wiszących. Zapewnia ogrzewanie mieszkania i ciepłą wodę użytkową, która jest podgrzewana w sposób przepływowy. Korzystnym rozwiązaniem jest połączenie ecoTEC plus VCW z zasobnikiem ciepłej wody actoSTOR VIH CL 20 S. Zasobnik montowany za kotłem mieści zaledwie 20 litrów wody, ale osiąga wydajność 70 litrów. Zastosowane rozwiązania, wysoka modulacja i wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej powoduje, że urządzenie jest wydajne, solidne i długowieczne. Urządzenie spełnia restrykcyjne wymogi dyrektywy ErP i osiąga klasę efektywności energetycznej nawet A+ (na cele grzewcze) oraz klasy A (na cele ciepłej wody użytkowej). Natomiast wysoka efektywność dzięki optymalizacji procesu spalania przyczyni się do obniżenia rachunków i dołożenia małej cegiełki do ochrony klimatu. Pompa obiegowa o wysokiej sprawności redukuje zużycie energii elektrycznej. W stanie czuwania pobór mocy to jedynie 1,82 W.

Kompaktowa budowa

ecoTEC plus VCW to urządzenie bardzo często instalowane w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Jednym z powodów powszechności stosowania jest kompaktowa budowa kotła o wymiarach 72x44x34 cm dla kotła o mocy 30 kW oraz 72x44x38 cm dla mocy 35 kW. Można go zamontować niemal wszędzie: na poddaszu, na piętrze, w kuchni, w piwnicy, w domu jednorodzinnym, w domu wielorodzinnym. Nowoczesny design oraz materiały wysokiej jakości zostały docenione przez ekspertów branży, co zaowocowało przyznaniem ecoTEC plus nagrody iF DESIGN AWARD 2013, jednej z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu.

Komfort użytkowania

Urządzenie zawiera w sobie rozwiązania zapewniające najwyższy komfort ogrzewania i przygotowania ciepłej wody. Między innymi duży, 19-płytowy wymiennik ciepłej wody, funkcja „ciepły start” i system Aqua Comfort Plus zapewniają komfort korzystania z ciepłej wody. Funkcja trybu awaryjnego- Comfort Backup zapewnia bezpieczeństwo dostawy ciepła w sytuacjach awaryjnych. Całkowicie bezobsługowy kocioł, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu na przyjemności. Jakość wykonania i wysoka niezawodność powodują spokojny sen w całym okresie eksploatacji. Dopełnieniem komfortu użytkowania jest regulator systemowy multiMATIC VRC 700 z aplikacją multiMATIC App do zdalnego sterowania przez internet. Będziesz mógł zaprogramować swój profil ogrzewania i przygotowania ciepłej wody dopasowany do Twojego trybu życia. Obsługa jest intuicyjna i bardzo prosta.

KOCIOŁ Z WBUDOWANYM ZASOBNIKIEM 20 L