Vaillant pakiet systemowy kocioł + zasobnik + regulacja + rekuperator

Vaillant pakiet systemowy kocioł + zasobnik + regulacja + rekuperator

Vaillant pompa ciepła pakiet systemowy OZE

Vaillant pompa ciepła pakiet systemowy OZE

Vaillant pakiet systemowy nr 9 kocioł + regulacja

> 10 820,00 zł
W magazynie
SKU
Vaillant pakiet systemowy nr 9 kocioł + regulacja
Brands: Vaillant
Moc nominalna [kW] 30
Moc grzewcza (50°C / 30A°C) [kW] 6,4 - 32,6
Moc grzewcza (80°C / 60A°C) [kW] 6,1 - 30,0
Klasa energetyczna na cele grzewcze (A++ do G) A
Klasa energetyczna na cele grzewcze w połączeniu z regulatorem klasy VI np. multiMATIC VRC 700 (A++ do G) A+
Sprawność przy 30% obciążeniu 109,4 %
Pobór mocy elektrycznej min. [W] 45
Pobór mocy elektrycznej max. [W] 95
Zasilanie [V/Hz] 230 / 50
Stopień ochrony elektrycznej IPX4D
Przyłacze systemu spalinowo-powietrznego [mm] 60/100
Masa [kg] 39,5
Wymiary (wys. x szer. x gł.) [mm] 721 x 440 x 372

nr katalogowy : 0010018114

Więcej informacji
Product Brand Vaillant

Wysoka efektywność

Gazowy kocioł kondensacyjny ecoTEC plus VC to urządzenie najwyższej klasy w segmencie gazowych kotłów wiszących. Zastosowane rozwiązania, wysoka modulacja i wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej powoduje, że urządzenie jest wydajne, solidne i długowieczne. Dostępne jest pięć wersji o mocach nominalnych 14, 20, 25, 30 i 35 kW. Urządzenie spełnia restrykcyjne wymogi dyrektywy ErP i osiąga klasę efektywności energetycznej nawet A+. Natomiast wysoka efektywność dzięki optymalizacji procesu spalania przyczyni się do obniżenia rachunków i dołożenia małej cegiełki do ochrony klimatu. Pompa obiegowa o wysokiej sprawności redukuje zużycie energii elektrycznej.

Kompaktowa budowa

ecoTEC plus VC to jedno z najpopularniejszych urządzeń Vaillant instalowane w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Jednym z powodów powszechności stosowania jest kompaktowa budowa kotła o wymiarach 72x44x34-41 cm zależnie od mocy. Można go zamontować niemal wszędzie: na poddaszu, na piętrze, w kuchni, w piwnicy, w domu jednorodzinnym, w domu wielorodzinnym. Nowoczesny design został doceniony przez ekspertów branży, co zaowocowało przyznaniem ecoTEC plus nagrody iF DESIGN AWARD 2013, jednej z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie designu.

Komfort użytkowania

Urządzenie zawiera w sobie rozwiązania zapewniające najwyższy komfort ogrzewania i przygotowania ciepłej wody. Całkowicie bezobsługowy kocioł, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu na przyjemności. Jakość wykonania i wysoka niezawodność powodują spokojny sen w całym okresie eksploatacji. Dopełnieniem komfortu użytkowania jest regulator systemowy multiMATIC VRC 700 z aplikacją multiMATIC App do zdalnego sterowania przez internet. Będziesz mógł zaprogramować swój profil ogrzewania i przygotowania ciepłej wody dopasowany do Twojego trybu życia.

KOCIOŁ
REGULACJA